Pronájem stylové chalupy v Dědové u Hlinska v Čechách

Nabízíme k pronájmu pohodlně vybavenou chalupu v Dědové nedaleko Svratky a Hlinska. Chalupa se nachází v samém srdci Vysočiny, v CHKO Železné hory.

Zrenovovaná chalupa s velkou terasou situovaná na samotě u lesa v chráněné krajinné oblasti Vysočina, 8 km od známého města Hlinsko. Chalupa se nachází v místní části Humperky, 1 km od vesnice Dědová. Vhodné ubytování pro všechny, kteří hledají klid a soukromí uprostřed pěkné přírody. Okoí vhodné pro turistiku a cyklistiku, houbaření, relax, lyžování atd.

Komfortně vybavená chalupa na samotě u lesa v  klidné části obce Dědová. Slunná poloha v zeleni nabízí ideální možnost příjemně načerpat nové síly. Chalupa je vybavena následujícím:

 

Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so) spotřebu el. energie do 50 kWh 2 koše dřeva v letním období, (každý další koš za poplatek 200 Kč) spotřebu vody, spotřebu plynu do 10 m3 v zimním období, ložní prádlo

Cena nezahrnuje: spotřebu el. energie nad 50 kWh (platí se na místě dle skutečné spotřeby)) spotřebu plynu nad 10 m3 (platí se na místě dle skutečné spotřeby),  závěrečný úklid (hosté musí provést sami, nebo zaplatí 700 Kč) kauci 3000 Kč (vrací se při odjezdu)

Omezení

Silvestrovský pobyt - akceptovány pouze osoby nad 30 let, mladší ubytovat nelze.

Poznámka

Uváděné jednolůžko v ložnici je rozkládací a přenosné. Terasa je oplocená.

Zvláštní nabídka

Hostům k dispozici stolní fotbálek, elektronické šipky,  kulečník,  hrací koutek pro děti a venkovní zahradní domeček pro děti.